Pokoje gościnne na Jaszczurówce

Pokoje 2, 3, 4 – osobowe
Pokoje Gościnne Dawidek – Jaszczurówka to bardzo ładna willa zbudowana w stylu podhalańskim całkowicie w drewnie. Dzięki drewnianej konstrukcji pokoje które Państwu oferujemy są przytulne i bardzo ciepłe.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Oferujemy do Państwa dyspozycji wyposażoną kuchnię i salę z kominkiem. Niekrępujące wejście i bezpłatny parking. Bliskość naszego obiektu do najważniejszych atrakcji w Zakopanem jest naszym atutem. W sąsiedztwie mają Państwo latem – korty tenisowe, szlaki turystyczne TPN, duży plac zabaw dla dzieci – a w zimie – lodowisko, stok narciarski dla początkujących, stoki pod Nosalem, skocznie narciarską.

Pokoje w naszej ofercie są przeznaczone dla gości wymagających odpowiedniego komfortu. W każdym z nich znajduje się własna łazienka oraz standardowe meble.
Pokoje nr 1 i nr 4 są wyposażone w balkony widokowe.

Cennik pokoi
– pokój 2, 3, 4-os. – od 30zł / osoba-doba

Rezerwacja : +4818 20 665 33, +48 604 461 646

 kontakt email:  
[email protected]

Covid-19 Free

Bezpieczny nocleg

Informujemy, że w naszym Pensjonacie zachowane są procedury bezpieczeństwa zalecane przez Ministerstwo Zdrowia, w tym: bezpieczne zameldowanie, dezynfekcja pokoi po każdym pobycie, instrukcje dotyczące zachowania zasad ostrożności, a także środki dezynfekujące.

Zapraszamy serdecznie i bezpiecznie!

EnglishGermanHungarianPolishRussian