Regulamin pobytu w Pensjonacie Dawidek ***

Siedziba firmy i biuro obsługi klienta: Wynajem Pokoi i Żywienie Piotr Dawidek ul. Pardałówka 23 34-500 Zakopane

 1. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 16:00 w dniu przyjazdu, a kończy się o godz. 10:00 w dniu wyjazdu.
 2. Gość opłaca należność za pobyt z góry w dniu przyjazdu.
 3. Prosimy o zachowanie ciszy nocnej od godz. 22:00 do 7:00. Osoby nie zameldowane nie mogą przebywać na terenie obiektu w czasie trwania ciszy nocnej.
 4. Śniadanie wydawane jest od godz; 8:00 do 10:00
 5. Pensjonat nie ponosi odpowiedzialności za wartościowe rzeczy pozostawione w pokojach oraz nie przyjmuje ich do depozytu.
 6. Właściciel zastrzega sobie prawo do pozbawienia gości dalszego pobytu w obiekcie, jeśli naruszają normy współżycia społecznego, nadużywają alkoholu i zakłócają spokój.
 7. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych pensjonatu powstałe z jego winy lub z winy odwiedzających go osób. Gość powinien zawiadomić kogoś z obsługi o wystąpieniu szkody niezwłocznie po jej stwierdzeniu.
 8. W POKOJU OBOWIĄZUJE CAŁKOWITY ZAKAZ PALENIA PAPIEROSÓW ORAZ ZABRONIONE JEST UŻYWANIE URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH (ŻELAZKO, GRZAŁKA, PIECYKI GAZOWE I ELEKTRYCZNE)W PRZYPADKU NIE ZASTOSOWANIA SIĘ DO WW OBOWIĄZUJE KARA PIENIĘŻNA 250ZŁ NA CZYSZCZENIE POKOJU.
 9. Wszyscy goście zobowiązani są do zapłacenia opłaty miejscowej w kwocie zgodnej z obowiązującym zarządzeniem Rady Miasta Zakopane.
 10. POKOJE SĄ SPRZĄTANE NA WYRAŹNE ŻYCZENIE GOŚCI PO UPRZEDNIM ZGŁOSZENIU RANO W RECEPCJI I ODBYWA SIĘ W GODZINACH OD 10:00 DO 16:00
 11. Celem dokonania rezerwacji usługi, klient rezerwuje pobyt on-line lub telefonicznie. Na adres e-mail klienta zostanie wysłana wstępna rezerwacja wybranego obiektu, która jest utrzymywana przez system przez 48h – w tym czasie powinien wpłynąć na konto: Z.R.B Wynajem Pokoi i Żywienie Piotr Dawidek, ul. Pardałówka 23, 34-500 Zakopane, wyliczony zadatek. W przypadku braku potwierdzenia dokonania wpłaty zadatku w ciągu 48h rezerwacja może zostać anulowana.

Covid-19 Free

Bezpieczny nocleg

Informujemy, że w naszym Pensjonacie zachowane są procedury bezpieczeństwa zalecane przez Ministerstwo Zdrowia, w tym: bezpieczne zameldowanie, dezynfekcja pokoi po każdym pobycie, instrukcje dotyczące zachowania zasad ostrożności, a także środki dezynfekujące.

Zapraszamy serdecznie i bezpiecznie!

EnglishGermanHungarianPolishRussian